Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jana Kantego w Ustrobnej


Ustrobna 3, 38-406 Ustrobna
tel. (13) 431 16 92
www.ustrobna.pl

 

puste strona gl

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 4. 11. 2018

 

1

  W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła  przypada: pt  – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,   sb – św. Leona Wielkiego / PD/.

2

W środę po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas.

3

   W niedzielę 11 listopada przypada 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zachęcamy Parafian do wywieszenia na domach flag narodowych i udziału
w uroczystościach.

W tym dniu, w Łączkach Jagiellońskich, Mszą św. w kościele parafialnym o godz. 1500 rozpoczną się gminne obchody tej uroczystości,  które w dalszej części kontynuowane będą w Szkole     Podstawowej w Wojaszówce.

Przy naszych kościołach w tę niedzielę, odbędzie się kwesta do puszek na rzecz budującego się kościoła w Sowinie.

4

   Jeśli jakieś rodziny posiadają na cmentarzu parafialnym w Ustrobnej groby których nie chcą utrzymywać prosimy o kontakt z kancelarią.

5

   Jeśli wystąpią jakiejś błędy w czasie ogłoszeń intencji mszalnych, ogłoszeń parafialnych w kościele lub na stronie internetowej parafii prosimy o szybki kontakt
z kancelarią. Za pomyłki przepraszamy.

6

   Za sprzątanie kościoła i poniesione koszty  „Bóg zapłać” rodzinom:     Zajchowska Maria, Gądela Maria, Częczek Maria, Król Magdalena, Leśniak Irena, Dudek Danuta.
    O posprzątanie prosimy rodziny: Jucha Zofia, Urbanek Stanisława, , Pelczar Jacek, Piróg Anna, Kamińska Małgorzata,  Półzięć  Halina.

7

  W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła  śp. Władysława  Stachyrak z Bajd.  Jej pogrzeb odbył się w środę.                                   
                                                                                             Wieczne odpoczywanie…