Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jana Kantego w Ustrobnej


Ustrobna 3, 38-406 Ustrobna
tel. (13) 431 16 92
www.ustrobna.pl

 

puste strona gl

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA Wniebowstąpienie Pańskie 2. 06. 2019

1

   W tym tygodniu w kalendarzu  liturgicznym Kościoła  przypada:
pn –  św. Karola Lwangi i Towarzyszy/ MM /, śr – św. Bonifacego /BM/ , czt  – św. Norberta / B /, sb – św. Jadwigi Królowej.

2

   We wtorek /w Ustrobnej/ po Mszy św. odbędzie się spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z  siódmej klasy szkoły podstawowej oraz wszystkich którzy chcą przyjąć ten sakrament.

3

W środę po Mszy św.  spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu.     

4

   W pierwszy czwartek miesiąca spowiedź w Bajdach od godz. 17 15. /oraz adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu przez czas spowiedzi św./ Po niej nabożeństwo pierwszo piątkowe i Msza św.  

5

   W pierwszy piątek miesiąca spowiedź w Ustrobnej od godz. 17 00  
/oraz adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu przez czas spowiedzi św./.  Po spowiedzi. nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza św.  

6

   W sobotę 8 czerwca w rzeszowskiej katedrze o godz. 1000 Biskup Rzeszowski udzieli święceń prezbiteratu jedenastu diakonom. Módlmy się w ich intencji, zwłaszcza od poniedziałku, kiedy rozpoczną swoje rekolekcje przed święceniami. Uroczystość będzie transmitowana przez radio „Via”.

7

   W przyszłą niedzielę w Bajdach, przeniesiona z piątku Uroczystość Odpustowa ku czci św. Jadwigi Królowej. Suma odpustowa  o godz. 900   

8

   Informujemy, że parafia ponownie postawi kontener na makulaturę. Szczegółowe  informacje będą w tym tygodniu na stronie internetowej.

9

   Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary  „Bóg zapłać” rodzinom:   
 Krajewska Danuta, Kolbusz Kazimiera, Kilar Anna, Przybyła Paulina, Witkoś Adrianna.
   O posprzątanie proszę rodziny : Zwiercan Mariola, Furtek Elżbieta, Smoczek Irena, Furtek Danuta, Lidwin Barbara, Lidwin Kazimiera.