Ułatwienia dostępu

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 28. 05. 2023

 

1

   W tym tygodniu w  kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada: pn – Święto NM Panny Matki Kościoła, wt – św. Jana Sarkandra /KM/i św. Zdzisławy, śr – Święto Nawiedzenia  NM Panny , czt - Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego Kapłana, pt – Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego,
sb – św. Karola Lwangi
i Towarzyszy /MM/, ndz - Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. 

2

    Dzisiaj , w kościele rozpoczynamy czas zwykły odznaczający się zielonym  kolorem szat liturgicznych. O godz. 1800 przy kapliczce na Wólce w Bratkówce odprawiana zostanie  Majówka. Zapraszamy.

3

   W środę po Mszy św. w kościele parafialnym zbiórka ministrantów i kandydatów na ministranta. Zapraszamy szczegónie ucznuiów klas trzecich.

4

W czwartek o godz. 1900 spotkanie grupy młodzieżowej.

5

  W pierwszy piątek miesiąca spowiedź w Bajdach i Ustrobnej od godz. 1700. Po niej Nabożeństwa pierwszo - piątkowe i Msze św. 

6

   W sobotę do kościoła w Ustrobnej zapraszamy na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.  

7

   W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100 zapraszamy dzieci. Ofiary z Mszy św. przeznaczone
są na konserwację i remonty naszych kościołów- /składka inwestycyjna/.

8

   Organizatorzy zapraszają na koncert „Jednego Serca Jednego Ducha, który odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała, 8 czerwca 2023 r. w Parku Sybiraków w Rzeszowie o godz. 1900 Wstęp wolny.

9

   Informujemy, że w dniach 28.09 - 1.10.2023 parafia bierze udział w organizowanej pielgrzymce do Lourdes. Ilość miejsc ograniczona.  Maksymalny koszt to 2500/2700 zł
w zależności od ilości chętnych. 
Cena zawiera pełne wyżywienie, zakwaterowanie i transport.  

Ze względu na szybko drożejące bilety czas na zapisy do przyszłej niedzieli. Program udostępni każdemu zainteresowanemu organizator - Małgorzata Iwanicka pod numerem telefonu   509 725 421.  
Serdecznie zapraszamy.

10

     Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary „Bóg zapłać” rodzinom: Czaja Maria, Maria Guzik, Jasińska Lucyna, Czarnicka Agata.
    O posprzątanie proszę rodziny: Litarowicz Ewa, Majchrowicz Krystyna, Piękoś Renata, Zwiercan Urszula Borek Agata.