Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jana Kantego w Ustrobnej


Ustrobna 3, 38-406 Ustrobna
tel. (13) 431 16 92
www.ustrobna.pl

 

puste strona gl

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 11. 03. 2018

 

1

    We wtorek 13. 03  -  czwarta rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka na Stolicę Piotrową. Prosimy o modlitwę i intencji papieża.    

2

   W środę po Mszy św. i nowennie do MBN Pomocy spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu.

3

   W zakrystiach są do nabycia baranki na stół wielkanocny w cenie 4  zł. za sztukę. Baranki rozprowadza Caritas Diecezjalna. Ofiary prosimy składać w skarbonkach z tyłu kościoła 
- nie w zakrystii.

4

   Zachęcamy parafian do włączenia się w wielkopostną pomoc dla potrzebujących. „Kosze św. Antoniego do których  można składać nie psujące się produkty żywnościowe będą wystawione w naszych świątyniach.

5

   Informujemy, że program rekolekcji wielkopostnych i spowiedzi parafialnej został umieszczony na stronie internetowej.  

6

   Jak co roku, w Wielkim Poście zbieramy ofiary na prąd i kwiaty do Bożego Grobu. Prosimy ofiarodawców, aby zaznaczać ich cel.

7

W sobotę 17. 03. od godz. 900 odbędzie się przedświąteczna spowiedź osób chorych. Prosimy, aby w zakrystii lub telefonicznie zgłaszać parafian potrzebujących sakramentalnej posługi.

8

   Zapowiedzi …

9

  Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary „Bóg zapłać” rodzinom sprzątającym: Szypuła Anna, Wójtowicz Andrzej, Zajchowska Teresa, Zajchowska Elżbieta, Król Agata, Król Agata.

   O posprzątanie  prosimy rodziny: Piękoś Maria, Czekańska Bogusława, Pasterczyk Elżbieta, Stefański Sławomir, Kocur Maria, Wewiórska Teresa .