Parafia Rzymskokatolicka

pw. św. Jana Kantego w Ustrobnej


Ustrobna 3, 38-406 Ustrobna
tel. (13) 431 16 92
www.ustrobna.pl

 

puste strona gl

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18. 02. 2018

 

1

   W tym tygodniu w kalendarzu  liturgicznym  Kościoła  przypada:
czt – Święto Katedry Św. Piotra Apostoła .

2

   W poniedziałek po Mszy św. spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas III gimnazjum.

3

   Dom Diecezjalny Tabor w Rzeszowie zaprasza w środę, 21 lutego o godz. 1915 na kolejną Katechezę Audiowizualną, której gościem jest ppor. Karol Cierpica – oficer Wojska Polskiego, któremu życie ocalił młody amerykański żołnierz sam tracąc swoje. Spotkanie będzie miało charakter świadectwa.

4

   Ojciec Święty Franciszek, wezwał cały Kościół, aby piątek, 23 lutego br. był dniem modlitwy i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie. Zachęcamy by włączyć się w to ważne i szlachetne przedsięwzięcie.

5

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

6

   W przyszłą  niedzielę przeżywamy Dzień Modlitwy za Kościół Misyjny. Zachęcamy do modlitwy w intencji misji , postu czy  ofiar które w tym dniu będziemy zbierać do puszek po Mszach św.

7

  Zapowiedzi…

8

   Za sprzątanie kościoła i złożone ofiary „Bóg zapłać” rodzinom sprzątającym: Furtek Elżbieta, Smoczek Irena, Lidwin Barbara, Lidwin Kazimiera, Szal Krystyna, Furtek Danuta.

   O posprzątanie  prosimy rodziny: Szpiech Bernadetta, Kondej Elżbieta, Więcek Jadwiga, Guzik  Krystyna, Król Iwona, Żołna Urszula.